جهت در یافت مشاوره رایگان | با ما تماس بگیرید : 09187654321

خدمات ما

شرکت مهندسی رهوار آسانسور مفتخر است تا به عنوان اولین برند ثبت شده در استان مرکزی مفتخر است تا با ارائه ی خدماتی منحصر به مفرد و داشتن کادری مجرب و متخصص گامی مهم به سوی اعتلای مشتری مداری بر دارد.

مشاوره وطراحی(مرحله اول)

کارفرمایان و مشتریان محترم می توانند با مراجعه به دفتر شرکت به نشانی "اراک ،بلوار قدس ،میدان مادر ،ضلع غربی خ جمهوری، روبروی پارک مادر، نبش کوچه زمانگیر" و یا تماس با مدیران و پرسنل شرکت اطلاعات اولیه را در مورد نوع پروژه ی خود در اختیار مشاورین فنی شرکت قرار داده و راهنمایی های لازم را در دریافت نمایند. . در صورت نیاز مسئولین فنی شرکت به طور متوالی در محل پروژه حاضر شده و پس از بازدید مشاوره حضوری ارائه می دهند.(انجام مراحل فوق رایگان می باشد).

نصب و اجرا ( مرحله دوم)

در این مرحله تیم متخصص شرکت فنی مهندسی رهوار آسانسور وارد عمل شده و نسبت به نوع سفارش تعین شده توسط کارفرما پروژه رو آغاز کرده و با استفاده از تجهیزات مناسب و پیشرفته به بهترین شکل خدمات خود را به اجرا می گذارند. لازم به ذکر است که تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت فنی مهندسی رهوار از برترین برند های موجود در بازار بوده و تمامی قطعات شامل گارانتی یکساله و بعضی از قطعات اصلی بیش از یک سال گارانتی دارند..

پشتیبانی ( مرحله سوم )

همیشه ارائه خدمات پس از فروش مهمتر از فروش آسانسور می باشد. برترین و بی نقص ترین دستگاه ها نیاز به خدمات و سرویس و نگهداری و بازدید ماهیانه دارند. لذا این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای متخصص و کارآمد در ساعات اداری( در موارد اضطراری در هر ساعت از شب و روز) آماده سرویس دهی و ارائه خدمات می باشد. لارم به توضیح است که نگهداری به صورت جداگانه در قالب قرارداد یکساله به طرفیت مدیر ساختمان انجام می شود. .

چرا رهوار آسانسور را انتخاب میکنید ؟

کیفیت برتر قطعات کیفیت بالا محصولات و قطعات و همچنین به کارگیری آخرین مدل های آسانسور مطابق با استاندارد های جهانی در پروژه ها ی اجرایی شرکت مهندسی رهوار آسانسور تنها یک هدف به دنبال دارد و آن راضی نگه داشتن مشتریان این شرکت بوده.

آخرین اخبار

رهوار آسانسور اولین شرکت ثبت شده در زمینه نصب آسانسور و همچنین اولین دارنده پروانه طراحی و مونتتاژ آسانسور در سال 1386 به عنوان برند آسانسور در استان مرکزی است.

ثبت برنر رهوار آسانسور

برند رهوار آسانسور ثبت شد.

برخی از مشتریان که افتخار خدمت به ایشان را داشته ایم